Naruto
Здравейте!Ако ви хареса форума регнете се Smile ! Тренировъчната площадка 23wtp1s
Naruto
Здравейте!Ако ви хареса форума регнете се Smile ! Тренировъчната площадка 23wtp1s
Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto

Форума се мести http://coolnarutoforum.forumotion.com/forum.htm
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Тренировъчната площадка

Go down 
+2
Учиха Саске
Саске
6 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Саске
Генин
Генин
Саске


Брой мнения : 154
Join date : 11.08.2009

Оръжията ви
Какви оръжия имам: Катана меч,25 куная и експлодираща бележка

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка EmptyВто Авг 11, 2009 10:34 pm

Тук ще тренирате или учите джутсу!
Върнете се в началото Go down
https://narutorocks.bulgarianforum.net
Саске
Генин
Генин
Саске


Брой мнения : 154
Join date : 11.08.2009

Оръжията ви
Какви оръжия имам: Катана меч,25 куная и експлодираща бележка

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка EmptyВто Авг 11, 2009 11:57 pm

Саске дошъл да потренира ето как протече тренировката му:
Саске използвал goukakyu no justu върху едно дърво а след това върху друго дърво ryuuka no jutsu намерил една Маймуна и искал да изпробва Sharingan-a си или по-точно Tsukoyomi той използвал илюзията че няма банани ХД а след това оставил маймуната и си тръгнал!


Последната промяна е направена от Саске на Сря Авг 19, 2009 3:08 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://narutorocks.bulgarianforum.net
Учиха Саске
Чунин
Чунин
Учиха Саске


Брой мнения : 228
Join date : 18.08.2009
Age : 28
Местожителство : Пазараджик

Оръжията ви
Какви оръжия имам: Кусаги , Демоничен Шурикен , 25 Куная , Експлодиращи бележки

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка EmptyВто Авг 18, 2009 11:25 pm

Минато дошъл и тъй като имал Вятърна и Светкавична чакра започнал да тренира за да научи Райкири ( Raikiri ) , той събрал чакра в ръката си и започнал да опитва , опитвал опитвал , опитвал 1 час вече и накрая ... , след това искал да научи как да използва Огненият елемен , той започнал да събира чакра в едно листо , но чакрата му била Вятърна той само го разделял на две , но по едно време забелязал че листото било мокро и решил да пробва и да научи Водна техника , той искал да научи Воден стил : Воден двойник ( Suiton : Mizu bunshin ) , отишъл до една река влязъл в нея и започнал да съсредоточява чакрата си и да я оформя като при Сенчест двойник , така стоял 30 минути и накрая ... , решил да опита оше едно Водно джуцо и то било Воден стил : Воден дракон ( Suiton : Mizu kuyyrio май така беше ) , отново взел да опитва , като вместо двойник оформял дракон , той пробвал , пробвал , пробвал и така вече 1 час и накрая ... , след тренировката Кюузо тръгнал нанякаде
Върнете се в началото Go down
Учиха Саске
Чунин
Чунин
Учиха Саске


Брой мнения : 228
Join date : 18.08.2009
Age : 28
Местожителство : Пазараджик

Оръжията ви
Какви оръжия имам: Кусаги , Демоничен Шурикен , 25 Куная , Експлодиращи бележки

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка EmptyСря Авг 19, 2009 1:20 am

Минато искал да стане Чунин и затова искал да научи повече техники , защото знаел само Rasengan ,Wind Element : Flying Thubder God , Shadow clone jutsu , Kawari no jutsu и Sumoning jutsu и искал да научи
Water Release: Water Encampment Wall , Water Release: Water Shockwave , Lightning Release: Flying Thunder God , Lightning Release: Thunder Binding , Wind Release: Great Task of the Dragon , започнал с Светкавичните и Вятърните и така се опитвал да направи Lightning Release: Flying Thunder God , той пробвал , пробвал така 2 часа и ... , пробвал и Lightning Release: Thunder Binding , пробвал , пробвал , пробвал 30 минути и ... , Минато бил изморен , но пак се опитал да направи Wind Release: Great Task of the Dragon , пробвал , пробвал , пробвал 1 час и накрая ... и щял да припадне затова легнал на поляната .
Върнете се в началото Go down
Саске
Генин
Генин
Саске


Брой мнения : 154
Join date : 11.08.2009

Оръжията ви
Какви оръжия имам: Катана меч,25 куная и експлодираща бележка

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка EmptyСря Авг 19, 2009 1:24 am

той научил:
Райкири,Воден стил:Воден двойник и Lightning Release: Thunder Binding
Върнете се в началото Go down
https://narutorocks.bulgarianforum.net
Саске
Генин
Генин
Саске


Брой мнения : 154
Join date : 11.08.2009

Оръжията ви
Какви оръжия имам: Катана меч,25 куная и експлодираща бележка

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка EmptyСря Авг 19, 2009 1:29 am

Саске дошъл и искал да освой нов елемент решил да увладее нов елемент и решил това да бъде светкавичния тип и имал късмет защото идвала буря и решил влее чакрата си в светкавицата и да увладее светкавичния тип и той...
Върнете се в началото Go down
https://narutorocks.bulgarianforum.net
Учиха Саске
Чунин
Чунин
Учиха Саске


Брой мнения : 228
Join date : 18.08.2009
Age : 28
Местожителство : Пазараджик

Оръжията ви
Какви оръжия имам: Кусаги , Демоничен Шурикен , 25 Куная , Експлодиращи бележки

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка EmptyСря Авг 19, 2009 1:30 am

Усвоил елемента , но трябвало да го потренира като веднага научи техника от този елемент
Върнете се в началото Go down
Саске
Генин
Генин
Саске


Брой мнения : 154
Join date : 11.08.2009

Оръжията ви
Какви оръжия имам: Катана меч,25 куная и експлодираща бележка

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка EmptyСря Авг 19, 2009 1:33 am

той решил да научи Чидори той влял светкавична чакра в ръката си концентрирал се и не успял той пробвал и пробвал но не успявал минал един час той продължавал,продължавал и...
след това решил да опита да контролира прокълнатия печат той изкарал печата мъчел се да не го погълне и накрая...
Върнете се в началото Go down
https://narutorocks.bulgarianforum.net
Учиха Саске
Чунин
Чунин
Учиха Саске


Брой мнения : 228
Join date : 18.08.2009
Age : 28
Местожителство : Пазараджик

Оръжията ви
Какви оръжия имам: Кусаги , Демоничен Шурикен , 25 Куная , Експлодиращи бележки

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка EmptyСря Авг 19, 2009 1:34 am

Успял да научи Чидори , но усвоил печата само на половина
Върнете се в началото Go down
Учиха Саске
Чунин
Чунин
Учиха Саске


Брой мнения : 228
Join date : 18.08.2009
Age : 28
Местожителство : Пазараджик

Оръжията ви
Какви оръжия имам: Кусаги , Демоничен Шурикен , 25 Куная , Експлодиращи бележки

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка EmptyСря Авг 19, 2009 1:37 am

Минато станал и срещнал Саске , казал му :
- Здравей , Саске искаш ли да си направим битка ???
Върнете се в началото Go down
Саске
Генин
Генин
Саске


Брой мнения : 154
Join date : 11.08.2009

Оръжията ви
Какви оръжия имам: Катана меч,25 куная и експлодираща бележка

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка EmptyСря Авг 19, 2009 1:41 am

добре ще се бием в бойната арена
Върнете се в началото Go down
https://narutorocks.bulgarianforum.net
Учиха Саске
Чунин
Чунин
Учиха Саске


Брой мнения : 228
Join date : 18.08.2009
Age : 28
Местожителство : Пазараджик

Оръжията ви
Какви оръжия имам: Кусаги , Демоничен Шурикен , 25 Куная , Експлодиращи бележки

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка EmptyСря Авг 19, 2009 1:42 am

Минато се съгласил и тръгнал натам
Върнете се в началото Go down
Учиха Саске
Чунин
Чунин
Учиха Саске


Брой мнения : 228
Join date : 18.08.2009
Age : 28
Местожителство : Пазараджик

Оръжията ви
Какви оръжия имам: Кусаги , Демоничен Шурикен , 25 Куная , Експлодиращи бележки

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка EmptyСря Авг 19, 2009 9:06 pm

Минато дошъл и почнал да тренира , започнал с Воден стил : Воден дракон , влязъл в реката и се опитвал да направи техниката , опитвал , опитвал , опитвал , така 1 час и накрая ... , след това започнал да тренира Воден стил : Водна стена , опитвал се да направи тази техника 1 час в реката и накрая ... , продължил с Воден стил : Шок вълна , той опитвал тази техника 2 часа и накрая ... , решил да научи нова Вятърна техника и тя била - Вятърен стил : Божествен вятър , качил се на една висока скала и започнал да събира чакра и да замахва с кунай си за да направи вятърна струя , така 30 минути и накрая ... , решил и да научи Вятърен чакра приток , тренирал това 15 минути и накрая ...
Върнете се в началото Go down
Саске
Генин
Генин
Саске


Брой мнения : 154
Join date : 11.08.2009

Оръжията ви
Какви оръжия имам: Катана меч,25 куная и експлодираща бележка

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка EmptyЧет Авг 20, 2009 1:55 am

той научил воден дракон и вятърния чакра приток
Върнете се в началото Go down
https://narutorocks.bulgarianforum.net
Саске
Генин
Генин
Саске


Брой мнения : 154
Join date : 11.08.2009

Оръжията ви
Какви оръжия имам: Катана меч,25 куная и експлодираща бележка

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка EmptyЧет Авг 20, 2009 1:58 am

Саске дошъл и решил да научи някой атаки решил да научи Chidori nagashi той се мъчел 2 часа да разпръсне Чидорито в няколко посоки и накрая...
След това решил да научи Chidori Senbon той взел един кунай и влял Чидорито си в него той пробвал,пробвал и..
Върнете се в началото Go down
https://narutorocks.bulgarianforum.net
Учиха Саске
Чунин
Чунин
Учиха Саске


Брой мнения : 228
Join date : 18.08.2009
Age : 28
Местожителство : Пазараджик

Оръжията ви
Какви оръжия имам: Кусаги , Демоничен Шурикен , 25 Куная , Експлодиращи бележки

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка EmptyЧет Авг 20, 2009 1:59 am

Научил Чидори Курент ( Нагаши )
Върнете се в началото Go down
Учиха Саске
Чунин
Чунин
Учиха Саске


Брой мнения : 228
Join date : 18.08.2009
Age : 28
Местожителство : Пазараджик

Оръжията ви
Какви оръжия имам: Кусаги , Демоничен Шурикен , 25 Куная , Експлодиращи бележки

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка EmptyЧет Авг 20, 2009 2:05 am

Минато се ядосал че не научава Воден стил : Водна стена и 3 часа се опитвал да я научи и накрая ... , след това решил да се съсредоточи и да научи някои Вятърни техники , той тренирал 5 часа върху Вятърен стил : Божествен вятър и Вятърен стил : Вятърено рязъне , пробвал да ги направи , пробвал , пробвал и накрая ...
Върнете се в началото Go down
Саске
Генин
Генин
Саске


Брой мнения : 154
Join date : 11.08.2009

Оръжията ви
Какви оръжия имам: Катана меч,25 куная и експлодираща бележка

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка EmptyЧет Авг 20, 2009 2:20 am

научил водната стена и вятърно рязане
Върнете се в началото Go down
https://narutorocks.bulgarianforum.net
Учиха Саске
Чунин
Чунин
Учиха Саске


Брой мнения : 228
Join date : 18.08.2009
Age : 28
Местожителство : Пазараджик

Оръжията ви
Какви оръжия имам: Кусаги , Демоничен Шурикен , 25 Куная , Експлодиращи бележки

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка EmptyПон Авг 24, 2009 6:45 pm

Минато зачакал Саске за да му помогне да научи 2 левел прокълнат печат
Върнете се в началото Go down
Саске
Генин
Генин
Саске


Брой мнения : 154
Join date : 11.08.2009

Оръжията ви
Какви оръжия имам: Катана меч,25 куная и експлодираща бележка

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка EmptyВто Авг 25, 2009 2:12 pm

Саске дошъл и бил готов да научи cursed seal level 2
Върнете се в началото Go down
https://narutorocks.bulgarianforum.net
Учиха Саске
Чунин
Чунин
Учиха Саске


Брой мнения : 228
Join date : 18.08.2009
Age : 28
Местожителство : Пазараджик

Оръжията ви
Какви оръжия имам: Кусаги , Демоничен Шурикен , 25 Куная , Експлодиращи бележки

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка EmptyВто Авг 25, 2009 3:41 pm

Добре Саске , искам сега да влезеш тук , ( в някъв контейнер XD ) след това аз ще го запечатам , но преди това ще ти дам серума за навлизане в втора фаза .
Минато дал серума на Саске , а Саске влязъл/не влязъл .
Върнете се в началото Go down
Саске
Генин
Генин
Саске


Брой мнения : 154
Join date : 11.08.2009

Оръжията ви
Какви оръжия имам: Катана меч,25 куная и експлодираща бележка

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка EmptyСря Авг 26, 2009 12:06 am

той влязъл
Върнете се в началото Go down
https://narutorocks.bulgarianforum.net
Учиха Наруто
Чунин
Чунин
Учиха Наруто


Брой мнения : 7
Join date : 11.08.2009

Оръжията ви
Какви оръжия имам: 25 куная,експлодираща бележка и една ОГРОМНА КРАСТАВИЦА за момичетата в форума :D :D :D :D :P

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка EmptyПет Авг 28, 2009 10:34 pm

после побеснял чупил контейнера и такмо naruto идвал да тренира и .....
Върнете се в началото Go down
Саске
Генин
Генин
Саске


Брой мнения : 154
Join date : 11.08.2009

Оръжията ви
Какви оръжия имам: Катана меч,25 куная и експлодираща бележка

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка EmptyПет Авг 28, 2009 10:36 pm

но контейнера бил :hokage: -то ХД с транформация джутсу ХД
Върнете се в началото Go down
https://narutorocks.bulgarianforum.net
Учиха Наруто
Чунин
Чунин
Учиха Наруто


Брой мнения : 7
Join date : 11.08.2009

Оръжията ви
Какви оръжия имам: 25 куная,експлодираща бележка и една ОГРОМНА КРАСТАВИЦА за момичетата в форума :D :D :D :D :P

Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка EmptyПет Авг 28, 2009 10:44 pm

Наруто дошъл и си казал че щом е Учиха може да научи Шаринган , и седнал на тревата и се зачудил след това направил:
- Каге буншин но джутсу - и направил 5 клонинга .
- Хей искам всеки да прави разликно занимание и да се бие , а аз ще ви наблюдавам .
Така Наруто щял да гледа как се бият и ако види какво ще направят клонингите му ще може да научи Шаринган .
Наруто гледал Клонингите си в продължение на 1 час и накрая той решил че така няма да стане и скочил в схватката .
- Момчета само в битка се активира Шаринган , затова ще се бия с вас !!! - казал Наруто
Докато се били Наруто виждал какво ще стане след малък интервал от време .
- Започвам да схващам ! - казал той и след тези думи раздал по няколко ритника на Клонингите и ги победил .
- Пак !!! - извикал Наруто, а след това - Каге буншин но джуцу !!! - и така се бил с клонингите още 15 минути и паднал на земята изморен .
- Започвам да схващам , Каге буншин но джуцу - и отново се бил с 5 клонинга .
След 10 минути .
- Зааапочвам да схващам .... Каге буншин но джуцу - и отново битката започнала .
След 5 минути .
- Дааааа , виждам движенията им , но все още не е достатъчно ... - и отново се бил с клонингите
След 2 минути .
- Сааамо още веднъж ..... Каге буншин но джуцу - и отново започнала битка .
- Невъзножно аз , аз - Наруто победил всички клонинги за по - малко от 10 секунди - аз ..... - и Наруто припаднал от умора .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тренировъчната площадка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчната площадка   Тренировъчната площадка Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тренировъчната площадка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto :: Тренировъчната площадка-
Идете на: